
Épülnek az Octavia Cup autók
Mi és a csapat napi szinten kapcsolatban vagyunk a sorozat promóterével és a gyártóval, de sajnos nem mutathatjuk meg, hogy állnak valóságban az autók, a

Mi és a csapat napi szinten kapcsolatban vagyunk a sorozat promóterével és a gyártóval, de sajnos nem mutathatjuk meg, hogy állnak valóságban az autók, a

A mai napon jelent meg a Skoda Octavia Cup hivatalos oldalán interjú velünk. Íme a cikk: http://www.octaviacup.cz/en/news/drivers-of-the-new-octavia-cup-gabor-tim/ Az alábbiakban a fordítást is közöljük: Tim Gábor

Aki figyeli a Facebook oldalunk, már értesülhetett arról, hogy az Apex Racing és támogatóink már 2015 végén meghozták a döntést, 2016-os szezont egy új márkakupában,

Egy másodperccel maradtunk le az első helyről. De a második hely is komoly eredmény, nagyon jó verseny volt.

Második hely a Szilveszter Rally-n, 41 fős kategóriában, 280 indulóból összetett 27. hely. Egy saját kézzel bütykölt, 1992-es Nissan Sunny GTi-vel. Az nem rossz azért,

Már másodszor vettünk rész az Autoshow-n, mely a Slovakiaring-en megrendezett rally verseny. Most jobban sikerült, mint egy éve, a kategória harmadik helyet sikerült megszerezni! Első,

Már másodszor vettünk rész az Autoshow-n, mely a Slovakiaring-en megrendezett rally verseny. Most jobban sikerült, mint egy éve, a kategória harmadik helyet sikerült megszerezni!

Egy éve indultunk először a Slovakiaring-en megrendezett Autoshow-n, mely nagyon hasonló esemény, mint a hazai Szilveszter Rally. A 2014-es versenyen lecsúsztunk a dobogóról, akkor egy

Fantasztikus hétvégével zárult a Swift Cup Europe bajnokság idei évada. Lényegében mindent megnyertünk, időmérést, és a két futamot, és bebiztosítottuk a bajnoki harmadik helyet, úgy,

Nagyon jó érzés, hogy újra azt írhatjuk le, hogy dupla győzelem. Az év közepén váltottunk sorozatot, és az idő minket igazolt, sorra jöttek a sikerek,

Fantasztikus hétvégével zárult a Swift Cup Europe bajnokság idei évada. Lényegében mindent megnyertünk, időmérést, és a két futamot, és bebiztosítottuk a bajnoki harmadik helyet. A

Három fordulós hétvégével zárult a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság. Mi nem voltunk érdekeltek, de a vasárnapi versenyen indultunk az Apex Racing kérésére a Renault Clioval,

Három versenyt rendeztek a Hungaroring-en, ahol a Swift Cup Europe a Truck Race betétprogramja volt. Majdnem sikerült 100%-ot hozni, ám az első versenyen az élen

Fantasztikus hétvége a Hungaroring-en, több mint 30.000 néző, két futamgyőzelem. Hozzuk a képeket.

Ez volt az a hétvége amit nagyon nézegettünk már év elején. Truck Race 25 év után újra a Hungaroringen! Ez igen, ilyen eseményen részt venni,

A Slovakiaring-en lehetőséget kaptunk, hogy a TWC sorozatban induljunk, íme néhány videó: Az első versenyen kiforgattak: Második versenyen a 19. helyről a 2. helyre jöttem

Fantasztikus lehetőséget kaptunk, szerepelhettünk a TWC Clio Cup szlovákiai hétvégéjén. Íme a képek a hétvégéről:

A tavalyi évben már részt vettük a TWC Clio Cup-ban, de akkor még nem volt túl izmos a mezőny. Igaz, győzni tudtunk a Brno-i esős

Bemutatkoztunk a Swift Cup Europe bajnokságban, az ausztriai Salzburgring-en. Dupla győzelmet szereztünk! A Swift Cup Europe második versenye csúnya balesettel ért véget Tim Gábor nagyszerű

Ez már régóta érett, de most már tudjuk, ezt fölösleges folytatni. Igaz, még vezetjük a bajnokságot, de csak idő kérdése, hogy meddig. Az RCM CUP-ban

Idén utoljára a Pannoniaring-en indultunk az RMC CUP-ban. Az okokról már írtunk, most néhány képet hozunk.

Fantasztikusan sikerült a Swift Cup Europe bemutatkozásunk, mind az időmérést, mind a két versenyt megnyertük!

A szombati időmérés és verseny megnyerése után, megfordult a rajtrács vasárnapra, így a 8. helyről indultunk. Kellemes, 23-24 fokos levegő, 35 fokos aszfalt, tökéletes versenykörülmények.

Zavaros mi? Mit keresünk egy másik bajnokság versenyén? Igen, ezek jogos kérdések. Az RCM CUP-ot tavaly megnyertük, kicsit légüres térbe kerültünk, komolyabb anyagi tőke híján

Ha egy bajnokságot úgy kezdesz, hogy sorba nyersz három futamot, akkor egyértelmű, ha nem győzöl az már elfogadhatatlan. Legalábbis elsőre így érzed. De, ha azt