emerico

Jól kezdtünk Most-ban

Megérkeztünk a csehországi Autodrom Most pályára, ami magában is egy csoda. Aki figyeli a facebook oldalt, tudhatja, komoly anyagi gondokkal küzdünk ebben az évben. Egy

Olvass tovább »

Megvan a második pole!

Jelenleg azt mondhatjuk, minden jól alakul a második hétvégén az Octavia Cup-ban. A Hungaroring-ről 14 pontos előnnyel érkeztünk, természetesen a cél ezt megtartani, sőt, ha

Olvass tovább »