
RCM CUP Slovakiaring videók
Az első verseny onboard összefoglalója, ahol a második helyen értünk célba: A második verseny onboard videója, nem sikerült jól: Az első versenyen dobogóra állhattunk, íme

Az első verseny onboard összefoglalója, ahol a második helyen értünk célba: A második verseny onboard videója, nem sikerült jól: Az első versenyen dobogóra állhattunk, íme

Nem ez volt életünk hétvégéje, második és negyedik hely, ennél jobbra számítottunk. De a bajnokságban még mindig vezetünk.

Sok sok videó a rijekai hétvégéről. Először jártunk a a horvátországi pályán, jól sikerült a hétvége. Egy győzelem és egy második hely. Verseny 1. onboard

Jól sikerült az első rijekai kiruccanásunk. Az első versenyt megnyertük, és a második futamon a második helyen értünk be. Tökéletes! Növeltük az előnyt a bajnokságban.

A második helyszíne az idei RCM CUP sorozatban, mindenki számára újdonság volt, ismeretlen helyszín. A horvátországi Grobnik versenypálya a hetvenes évek végén épült, és meg

Végre vége a pihenőnek, és újra beindulnak a motorok az RCM CUP sorozatban. Mint írtuk, az első hétvégét a Hungaroring-en 100%-osan teljesítettük, mindent megnyertünk. Az

Érdemes visszanézni a videókat, főleg az onboard összefoglalókat. Nagyon kemény futamaokon vagyunk túl, egy 100%-os hétvégét teljesítettünk. RCM CUP 1. verseny RCM CUP 2. verseny

Mindent megnyertünk. Időmérést, két versenyt. Ennyire jól még soha nem kezdtünk idényt, reméljük a folytatás is hasonló lesz. Képek az első hétvégéről.

Pénteken megnyertük az időmérést, és az első versenyt. Ez még könnyűnek tűnhetett kívülről, persze nem volt az, de látszott, hogy idén a második futamok sokkal,

A Hungaroring-en megkezdődött a 2015-ös szezon, melyben szeretnénk megvédeni a 2014-es bajnoki címet, ez nem is kérdés. A pénteki időmérést majdnem eltaktikáztuk, az első gyors

A Slovakiaring után, a Hungaroring-en is sikerült tesztelnünk az RCM CUP rajtja előtt, és ismét jól sikerült a felkészülés, hisz a legjobb időket autóztuk. Jó

Már sok rally versenyen indultunk, és végre minden összejött. Blaskovits Tamás navigálásával megnyertünk a Pétervására Rally-t.

Idén már hetedik alkalommal rendezték meg a beteg gyermekek számára az Örömautózást, és ahogy az már megszokott, újra részt vettünk az eseményen. Ezek a rendezvények

Elkezdtük a fizikai felkészülést, Török Attila (RacinGym) segítségével. Speciális feladatok, speciális sporthoz.

A Mark Rally csapat készített velünk egy rövid interjút, benne a 2015-ös tervekről van szó.

2015-ben is kiállítottuk az új autónkat az Apex Racing standjánál. Most néhány képet hoztunk az eseményről. Nagyon jól éreztük magunkat!

Az idei Autó-, Motor és Tuning Show-n mutattuk meg először a nagyközönségnek a 2015-ös RCM CUP autónkat, mely nemcsak más színű, hanem egy másik autó

Az előzetes elképzelésekhez képest, az utóbbi hetekben megváltoztak az idei terveink, és nagyon komoly híreink vannak. 2014-ben megnyertük az RCM CUP-ot, Tim Gábor lett az

Először vettünk részt komolyabb nemzetközi endurance futamon, és nem rajtunk múlott hogy nem értünk el komolyabb eredményt. De tapasztalat szerzésnek kiváló volt!

Érdemes visszanézni a felvételeket, melyet a Dubai 23 órás versenyen készültek. Folyamatos forgalom, de mégis, hihetetlen élmény, és tapasztalat. Örülünk, hogy ott lehettünk.

Tim Gábor, az RCM CUP megnyerésével lehetőséget kapott, hogy egyedüli magyarként részt vegyen a 2015-ös szezon talán legnagyobb Endurance versenyén. A Dubai 24 órás futamra,

Hazai idő szerint 111-kor elindul a verseny, melyet élőben követhettek. Érdemes figyelni a live timing-ot is.

Alig ért véget a Szilveszter Rally, az igen zord budapesti télből ma elindult a magyar különítmény Dubai-ba, ahol Tim Gábor indul a 24 órás versenyen.

Fantasztikus hangulat, és verseny, és rengeteg néző. Sajnos a technika megakadályozta a dobogós reményeket, de így is nagyon jót versenyeztünk. Íme két szakasz onboard felvétele:

Sajnos technikai hiba miatt lecsúsztunk a dobogóról, de az 5. hely is megfelelő volt egy ilyen erős mezőnyben. Jövőre újra támadunk!