
The Czech Republic brought two second places for Gábor Tim
The third round of this year’s Swift Cup Europe championship took place on the track of Brno, Czech Republic. Gábor Tim, who already won four

The third round of this year’s Swift Cup Europe championship took place on the track of Brno, Czech Republic. Gábor Tim, who already won four

A Swift Cup Europe harmadik hétvégéjén két versenyt futottunk a mesés Brno pályán. Győzni ugyan nem sikerült, de két második hellyel fontos pontokat szereztünk. Nézzük

Nem pontosan úgy alakult a csehországi hétvége, ahogy szerettük volna, de a két második hellyel továbbra is vezetjük a bajnokságot. Képek a versenyekről:

21 pontos előnnyel érkeztünk Csehországba és a Brno-i hétvége után 21 pontos előnnyel távoztunk. Ez alapjában véve jó hétvégénk volt, de van bennünk hiányérzet. Az

Három verseny, két győzelem a mérlegünk a szlovákiai hétvégéről. Nézzük, hogy is történt. Az időmérés nem sikerült túl, a negyedik helyről rajtoltunk az első futamon,

Újabb három verseny várt a Swift Cup Europe mezőnyére. Jól sikerült a bajnokság folytatása, hisz a három futamból kettőt sikerült megnyerni. A legjobb képeket mutatjuk

The news just came in July; after a 4-year gap Gábor Tim is once again pulling on the track racing uniform. His returning was a

A Swift Cup Europe első hétvégéje, a visszatérés a pályaversenyzéshez mesésen alakult, három versenyből kettőt megnyertünk és vezettük a bajnokságot. Így érkeztünk el a második

Hihetetlen mennyiségű élmény és kaland várt ránk Ausztriában, a Swift Cup Europe első helyszínén a Salzburgringen. Jól sikerült a hétvége. A kezdeti tapogatózás után meg

After winning the 2016 Scoda Octavia Cup championship title the doors to the world of track racing were closed for Gábor Tim. Over the past

Három intenzív nap a Salzburgringen. 2016 után versenyeztünk újra pályán, szerencsére sikeresen. A három versenyből kettőt megnyertünk. Íme a legjobb képek a hétvégéről.

Az elmúlt hét történéseit nem lehet összefoglalni, lehetetlen. Annyi minden történt pár nap leforgása alatt, hogy abból könyvet lehetne írni, nem cikket. De a lényeg,

Valószínűleg ugyanolyan váratlanul ért minket is a bejelentés mint Titeket, hogy lehetőségünk adódik visszatérni a pályaversenyzés világába, de most ez megtörténik. 2010 és 2016 között

Rég jelentkeztünk hosszabb bejegyzéssel, hírrel, vagy bármi bejelenteni valóval. Utoljára a Szilveszter Rallyen ültünk autóba, ahol szerencsére ismét sikerült nyerni. Hova lett az Opel? Azóta

Tim has been participating on Szilveszter Rallye since 2010, which is the last race of the season. He won his first in 2016, and since

Hoztunk néhány belső felvételt a rendkívül sikeres 21. Szilveszter Rallyeról. A versenyen immár negyedik alkalommal nyertük meg kategóriánkat.

Ahogy minden évben, 2019-ben is a Szilveszter Rallyeval zártuk a szezont. Ismét jól sikerült, megnyertük a H8-as kategóriát és az összetettben a 20. helyet értük

A Szilveszter Rallye évekig a mumusunk volt, sokáig képtelenek voltunk eljutni a célig. A pechsorozat 2016-ban szakadt meg, mikor először nyertünk kategóriát a Nissan Sunny-val.

Néhány kép az idei utolsó Rallye2 futamról, mely nem sikerült eredményesen a számunkra. A verseny elején defektet kaptunk, a gumi kivágta a fékvezetéket és kiestünk.

Only one question left open before the last race of the season. The duo wanted to keep their second place in championship standings. Tim’s last

A Rallye2 bajnokság szezonzáró versenyére, a Mecsek Rallye-ra úgy készültünk, hogy még be kell biztosítani a második helyet a bajnokságban. Nem forgott nagy veszélyben, de

Rengeteg videónk van az Ózd Salgó Rallye-ról. Ugyan nem voltunk elégedettek a második hellyel, de ezeket visszanézve elmondható, mindent megtettünk!

This year was full of mechanical issues, Gabor only managed to finish 3 races out of 5, so a victory was needed to be able

Összességében jól sikerült az Ózd-Salgó Rallye, hisz a másodikok lettünk. Az eredménnyel azonban elúszott a matematikai esély a bajnoki címre.

Úgy érkeztünk az Ózd-Salgó Rallye-ra, az idei hatodik versenyre, hogy idén sajnos nagyon pech-es évünk van. Csak és kizárólag győzelemmel maradt volna esélyünk a bajnoki