
Hibamentes Cered Rally
Tim Gábor gőzerővel készül az idei, új RCM Cup márkakupában való szereplésére, edzett már Pannoniaring-en, Hungaroring-en és Euroring-en, és most egy rally versenyre látogatott el.

Tim Gábor gőzerővel készül az idei, új RCM Cup márkakupában való szereplésére, edzett már Pannoniaring-en, Hungaroring-en és Euroring-en, és most egy rally versenyre látogatott el.

Jól haladunk a felkészüléssel! Sőt, talán ilyen jól még sose haladtunk. Edzettünk Euroring-en, Pannoniaring-en és a mai napon a Hungaroringen kaptunk lehetőséget tesztelni. Az RCM

A 2014-es évre picit változott csapatunk arculata. Az Apex Racing Team immár piros-fekete-zöld színeket használ, amihez fehér és szürke kiegészítők is megjelennek. Már az RCM

Ennél jobban nem is időzíthettünk volna! Két tesztnap az Euroring-en, ahol szinte csak mi voltunk, gyönyörű tavaszi időjárás. Tömény tesztelés, ideális felkészülési lehetőség a szezonra.

ÚÚ de vártuk már! Tavalyi év végén született a megállapodás, hogy Tim Gábor az új márkakupában indul 2014-ben, és nagyon be voltunk már sózva! Mint

Az idei fő tervünk, hogy az RCM Cup-ban indulunk, mely egy új márkakupa hazánkban. Nemrég kaptuk az örömteli hírt, amit már egyébként sejtettünk, de most

Lassan, de biztosan vége felé közeledik a tél, mely az autósport szerelmeseinek pihenés, feltöltődés, és legfőképp az unalom időszaka. Gábor weboldala már 3 éves, és

A 2013-as Szilveszter Rally volt Tim Gábor karrierjének a negyedik próbálkozása, hogy sikeresen befejezze az év végi hungaroringi megmérettetést, ahol eddig minden esetben műszaki hibával

Negyedszer vágunk neki a Szilveszter Rally-nak, és az elsődleges cél továbbra is ugyanaz. Eljutni végre a célig. Eddig minden évben műszaki hiba miatt kiesett Gábor,

A M1 és M2 csatornákon műsorra került MNASZ MAGAZIN, benne a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság utolsó három futamának összefoglalója. A helyszín a Hungaroring.

Míg a 2012-es idény az FIA ETCC futamokon való kudarcokról (műszaki hibák miatt), és a nehézkes évről szólt, a 2013-as szezon már jobban alakult, igaz,

A Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság utolsó hétvégéje három futamot tartogatott számunkra. A Hungaroring-en igazi őszi idő volt a jellemző, reggel erős köddel, délutánra már-már nyári

A tegnapi győzelem után, ma új nap kezdődött, időmérés majd verseny vár ránk. Már reggel látszott, hogy ez egy igazi őszi nap lesz, eső, eső,

A szokásoktól eltérően, már pénteki napon időmérés, és verseny várt ránt, az új autóval. A Suzuki Swift 1600-as első komoly bevetése ez a csapatunknál, és

Három héttel ezelőtt nagyszerű hétvégén mutatkoztunk be a kistúra 1600cc-es kategóriájában, Gábor megnyerte mindkét időmérőt, és mindkét versenyt. Az utolsó pillanatokban jött a lehetőség, hogy

Utoljára 2011-ben volt 100%-os hétvégénk, azaz, hogy mindent nyertünk. Ehhez mindennek klappolnia kell. Kell szerencse is, jó csapat, és most végre minden lépés kijött. A

Igazán zsibbasztó volt már a két hónapos szünet, fortyogó kánikulában. Persze aki teheti az nyaral, utazgat, mi nem annyira. Gábor, mikor az ideje engedte a

A vasárnapi verseny előtt, a szombati versenyeken okulva, az FIA emberei egy rövid válságstábot hívtak össze, és valószínűleg kis fenyítési szándékkal közölték, hogy a második

Nem mondanám, hogy toppon van a szervezés. Nem tudom ki a felelős, nem is tisztem megkeresni, de sok a baj. Első sorban, a magyar csapatok

A Truck Series betétfutamaként vendégszerepel a Suzuki Swift Kupa a Red Bull Ring-en, ahol Tim Gábor is autóba ült. A pálya egy rövidített verzióján zajlik

Jelenleg a Peugeot 407-es garázsban pihen, míg nem tudjuk a pontos jövőjét a project-nek nem is szeretnénk találgatásokba bocsátkozni. Mint talán olvastátok, Gábor a Pannoniaring-en

Már energiám és kedvem nincs felsorolni, milyen pechsorozatban vagyunk, nem túloznék nagyot, ha azt mondanám, hogy 2011 év vége óta semmi nem sikerül. Ha Gabi

Nem is tudom, mikor vártunk már ennyire versenyt, mint az idei szezon harmadik hétvégéjét (Red Bull Ring-et kihagyni kényszerültünk), mely a Magyag Gyorsasági Országos Bajnokság

Április utolsó hétvégéjén megkezdődött az 2013-as idény. A tavalyi évvel ellentétben, nem az FIA ETCC futamain indulunk, hanem a Közép-Európa Kupán, az FIA CEZ Trophy-n.

Tim Gábor versenyautója, a Peugeot 407 WTCC már az utolsó felkészítési munkálatokon van túl, igaz még egy fontos alkatrész beszerelésére várunk, mely az olajozási problémáinkat