fbpx

Hétvégén a Red Bull Ring-ről jelentkezünk

Jelenleg a Peugeot 407-es garázsban pihen, míg nem tudjuk a pontos jövőjét a project-nek nem is szeretnénk találgatásokba bocsátkozni. Mint talán olvastátok, Gábor a Pannoniaring-en az utolsó pillanatban beült a Suzuki Swift Kupába, ahol akár jól is szerepelhetett volna, de előbb egy pályája beboruló gumibála, majd a második versenyen egy kilökés megakadályozta ebben.

Már a Pannoniaring-en körvonalazódott, hogy Gábor beülhet újra a kupába, ám ezúttal már felkészültebben. A hír azért is nagyszerű, mert a következő verseny, most hétvégén a legsikeresebb pályánkon kerül megrendezésre, a Red Bull Ring-en, ahol Gábor eddig négyszer indult, és háromszor nyert. Még fontosabb, hogy a versenyhétvége a Truck Race keretében zajlik, ami köztudottan az F1 után a második leglátogatottabb motorsport esemény. Hírek szerint teljes teltház várható, ilyenben még nem volt részünk a boxutca felőli oldalról.

945628_662812667066016_761924383_nAz autó már a csapatnál, új dekort kapott, igen szép lett, és reméljük a kocsi is gyors lesz. Nem nagy pályán megyünk, hanem egy 2km-es rövid verzión, ahol szinte csak jobb kanyar van. Eső is várható, biztos izgalmas versenyek lesznek. Figyeljétek a weboldalt és Gábor facebook oldalát, igyekszünk folyamatosan hírekkel szolgálni.