emerico

Döcögősen kezdtünk

Tim Gábor és Vavika Tibor kettős a Szilveszter Rallye-n a H8-as kategóriában ma elrajtolt. Ugyan Gábor évek óta versenyez, azonban a mai nap neki is

Read More »

Téli rallye-zás!

A gyorsasági versenyszezon véget ért, ilyenkor már évek óta átruccanunk a rallye pályákra. Támogatóink egy hihetetlen ajánlattal lepték meg Gábort, egy Mitsubishi Evo 8-al állhat

Read More »

Új kezekben a Peugeot motor

A 2012-es vesszőfutásunk után megszületett a döntés, nem folytatjuk az együttműködést az eddigi motorfejlesztővel, értelmetlen volt bármiféle tárgyalás, 4 motor robbantottunk fel, és elúszott az

Read More »

300 kilométer az nem 1000!

Az átdolgozott motort a gyártótól azzal az instrukcióval vettük át, hogy jelenleg ugyan az általánosnál alacsonyabb olajnyomással üzemel, de megbízható, és 1000 km után kérik,

Read More »