
Tim Gábor saját építésű autójával versenyzett
Tim Gábor az autóversenyzés mellett, autószerelő technikumba jár, és tavaly elhatározta egy autó építésébe kezd. Ebben édesapja, Tim János és barátja Tímár Tamás segédkezett neki,

Tim Gábor az autóversenyzés mellett, autószerelő technikumba jár, és tavaly elhatározta egy autó építésébe kezd. Ebben édesapja, Tim János és barátja Tímár Tamás segédkezett neki,

A 2012-es Szilveszter Rallye-n Tim Gábor egy Mitsubusi EVO VIII-al állt rajthoz Vavika Tibor navigálásával.

A tegnapi döcögős kezdés után ma reggel, jeges pálya, -4 fok fogadott minket. Nos, ez nem túl szerencsés, eső gumink, és slick-ünk volt. Azért a

Tim Gábor és Vavika Tibor kettős a Szilveszter Rallye-n a H8-as kategóriában ma elrajtolt. Ugyan Gábor évek óta versenyez, azonban a mai nap neki is

Tim Gábor és Vavika Tibor számára nem indult jól a 2012-es Szilveszter Rallye. Az első gyorsasági szakasz el komolyabb féktávján befogott a fék, és kipördült

Támogatóink egy hihetetlen ajánlatával élhettünk, nemcsak hogy indulhat Gábor a Szilveszter Rallye-n, hanem lehetőséget kapott, hogy edzhessen is az autóval, mely egy Mitsubishi Evo 8.

A Praktistar és az Apex Racing Team közös teszten vett részt az Euroring-en. Tim Gábor először tesztelhette a Praktistar Mitsubishi EVO-ját.

A gyorsasági versenyszezon véget ért, ilyenkor már évek óta átruccanunk a rallye pályákra. Támogatóink egy hihetetlen ajánlattal lepték meg Gábort, egy Mitsubishi Evo 8-al állhat

A 2012-es vesszőfutásunk után megszületett a döntés, nem folytatjuk az együttműködést az eddigi motorfejlesztővel, értelmetlen volt bármiféle tárgyalás, 4 motor robbantottunk fel, és elúszott az

A mai napon érkezett az első hivatalos közlemény a jövő évi FIA ETCC 2013-ról, azaz a Túraautó Európa Kupáról. Ez a sorozat, több helyszínen a

Ahogy az megszokott, a Gyorsasági OB futamairól több tévétársaság is beszámolót ad. A Tempó magazin az ATV-n, a Padlógáz a Sportklubbon és az MNASZ Magazin

Tim Gábor a sikertelen FIA ETCC részvétel után, a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság versenyein vett részt. Az első megmérettetés sikeres volt, hisz dupla győzelmet szerzett

Felemás idényzáró a Hungaroring-en, de azért egy 2. és 3. hely kárpótolt minket. Sajnos, nem volt méltó befejezése az évnek.

Az új csapat színeiben, az Apex Racing két autóval indult az RRC Suzuki Bio Kupa utolsó hétvégéjén, ahol 3 versenyt rendeztek. Mivel Gábor egy jó

Új csapat színeiben indul Tim Gábor az ezen a hétvégén megrendezésre kerülő Gyorsasági Országos Bajnoki versenyeken. Ismét az RRC Suzuki Bio Kupa mezőnyével méri össze

Aki rendszeresen olvassa Tim Gábor oldalát, tudhatja hogy a gyorsasági versenyzés mellett, nagy hangsúlyt fektetünk a rallye-sprint versenyekbe. Véleményünk szerint ez a legjobb módja, a

Egy felejthetetlen hétvége képekben. Tim Gábor visszatért a Suzuki Bio Kupába, és megmutatta, hogy nem véletlenül lett bajnok 2011-ben.

Ahogy már beszámoltunk róla, Gábor parádézott a Suzuki Bio Kupa utóbbi futamain, a Red Bull Ringen. Ezt most belső felvételről is megnézhetitek.

Számunkra is váratlanul jött a hír, a támogatóink lehetőséget adtak Gábornak, induljon a Red Bull Ring-en, ahol a Suzuki Bio Kupa 5. versenyhétvégéje következett. Gábor

A Slovakiaring-re már lassan hazajárunk. Ismét FIA GT1 futam volt a közelben, ahol a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság, és az FIA CEZ vendégeskedett.

Nyolc körig nagyszerű versenyünk volt, igazi játszótársakkal, WTCC-s autókkal. A motor a nyolcadik körig bírta.

Az átdolgozott motort a gyártótól azzal az instrukcióval vettük át, hogy jelenleg ugyan az általánosnál alacsonyabb olajnyomással üzemel, de megbízható, és 1000 km után kérik,

Ismét a „susnyásba” kerültünk, azaz a pályától kb 200 méterre fekvő tanpályán kaptunk helyet, hisz rengeteg autó nevezett erre a hétvégére. A Slovakiaring-en FIA GT1,

A Slovakiaring-i verseny előtt egy héttel, a már szokásosnak mondható FRT Rallye Sprint-re látogattunk ki. Az autót ismét Szigeti Attilától kaptuk, mely egy Suzuki Swift

Közel két hónap telt el az utolsó Peugeot-s bevetés óta, azóta nagyon sok minden megváltozott. Az autó tulajdonosai és Gábor szponzorai úgy döntöttek, hogy saját