emerico

Filmforgatáson jártunk

Inside RCM címmel, egy 10 részes sorozat indul a TV2-n, melynek első része február 18-án 13:30-tól látható. A sorozat az RCM Motorsport-ot, és annak versenyzőit

Read More »

Téli felkészülés

Tim Gábor 2011-es szezonja véget ért, de ez nem jelenti azt, hogy most jó ideig nem lát versenyautót. A pilóta menedzsmentje minden lehetőséget megragad, hogy

Read More »

A kupák éjszakája

A szezonnak rég vége, már teljesen máshol járunk agyilag, mégis a ma este az idei évről szólt ismét, és jó volt számot venni a szezonról.

Read More »

Megvan a bajnoki cím!

Megvan! Egyértelműen az év legjobbja lett a bajnok, Tim Gábor idén 11 futamból hatot megnyerve, 4 második hellyel, kiemelkedett a mezőnyből, és nagy előnnyel megszerezte

Read More »

Hétvégén eldől a bajnokság!

A 2011-es Bajnokság utolsó versenye következik, a legfontosabb verseny ebben az évben, hisz kiderül, hogy amin évek óta dolgozunk, beteljesedik-e. A helyszín az ausztriai Salzburgring,

Read More »