
Végre egy 100%-os hétvége!
Utoljára 2011-ben volt 100%-os hétvégénk, azaz, hogy mindent nyertünk. Ehhez mindennek klappolnia kell. Kell szerencse is, jó csapat, és most végre minden lépés kijött. A

Utoljára 2011-ben volt 100%-os hétvégénk, azaz, hogy mindent nyertünk. Ehhez mindennek klappolnia kell. Kell szerencse is, jó csapat, és most végre minden lépés kijött. A

Igazán zsibbasztó volt már a két hónapos szünet, fortyogó kánikulában. Persze aki teheti az nyaral, utazgat, mi nem annyira. Gábor, mikor az ideje engedte a

Ugyan nem 100%-os hétvégén, de mégis sikeres versenyeken vagyunk túl. Gábor megnyerte az időmérést, majd két második helyet szerzett, amivel a legeredményesebb pilóta volt a

A vasárnapi verseny előtt, a szombati versenyeken okulva, az FIA emberei egy rövid válságstábot hívtak össze, és valószínűleg kis fenyítési szándékkal közölték, hogy a második

Nem mondanám, hogy toppon van a szervezés. Nem tudom ki a felelős, nem is tisztem megkeresni, de sok a baj. Első sorban, a magyar csapatok

A Truck Series betétfutamaként vendégszerepel a Suzuki Swift Kupa a Red Bull Ring-en, ahol Tim Gábor is autóba ült. A pálya egy rövidített verzióján zajlik

Jelenleg a Peugeot 407-es garázsban pihen, míg nem tudjuk a pontos jövőjét a project-nek nem is szeretnénk találgatásokba bocsátkozni. Mint talán olvastátok, Gábor a Pannoniaring-en

A Sportklub – Padlógáz című műsorának felvétele, melyben a Suzuki Swift Kupa 2013-as sorozatának, Pannoniaring-i futama került összefoglalásra.

Borzalmas hétvégét zártunk a Pannoniaring-en. A Peugeot 407-es újra megadta magát, még a pénteki tesztnapon. Később Gábor lehetőséget kapott, hogy beugorjon a Suzuki Swift Kupába,

Már energiám és kedvem nincs felsorolni, milyen pechsorozatban vagyunk, nem túloznék nagyot, ha azt mondanám, hogy 2011 év vége óta semmi nem sikerül. Ha Gabi

Tim Gábor beugróként, gyakorlás nélkül az 5. helyről rajtolt. A verseny elején elütötték a hátsó futóművet, majd a 3. helyen haladva, Bárkovics által meglökött gumibála

Nem is tudom, mikor vártunk már ennyire versenyt, mint az idei szezon harmadik hétvégéjét (Red Bull Ring-et kihagyni kényszerültünk), mely a Magyag Gyorsasági Országos Bajnokság

Az FIA CEZ és a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság első versenyének összefoglalói a Sport1 Top Speed Magazinban, és a Viasat6 Hetedik Sebesség műsorában.

Az FIA CEZ 2013-as sorozatának első hétvégéje egy dobogós helyet hozott Tim Gábor számára.

Április utolsó hétvégéjén megkezdődött az 2013-as idény. A tavalyi évvel ellentétben, nem az FIA ETCC futamain indulunk, hanem a Közép-Európa Kupán, az FIA CEZ Trophy-n.

Tim Gábor a balszerencsés időmérés után, a mezőny közepéről az 5. helyre jött fel, majd egy több körön át tartó csata után 4. lett. A

Tim Gábor versenyautója, a Peugeot 407 WTCC már az utolsó felkészítési munkálatokon van túl, igaz még egy fontos alkatrész beszerelésére várunk, mely az olajozási problémáinkat

Az első komolyabb rallyesprint versenyen indult a Tim Gábor – Timár Tamás páros, és rá kellett jönnünk, ebben a mezőnyben, ez az autó csak edzegetni

Hivatalosan is megkezdődött a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság a Hungaroringen, ahol Tim Gábor is részt vett a Peugeot 407-el. Feladata az új motor tesztelése volt.

Végre (tuti?) vége a télnek, és pályára gurulhattunk a felújított motorral szerelt Peugeot 407-el. A Zomer Motorsport által felújított és áttervezett motor első bevetése volt

Talán már többen böngészték, a számunkra is nagy meglepetést szolgáló FIA ETCC nevezési listát, melyen látható, hogy a 2012-es szezonnál jóval erősebb mezőny verődött össze.

Az FRT versenyén vettünk részt ismét, ahol a H6 kategóriában indult Gábor, oldalán Timár Tamással. Az autó közel sem végleges, de gyakorlásnak tökéletes.


FRT Kiskunlacháza, Nissan Sunny GTi, Onboard. Elől Toyo slick, hátul 8 éves téli gumi.

Tim Gábor és Tímár Tamás az első közös versenyén jól szerepelt a Nissan Sunny GTi-vel.