
Bemutattuk az új design-t az AMTS 2014-en
A 2014-es évre picit változott csapatunk arculata. Az Apex Racing Team immár piros-fekete-zöld színeket használ, amihez fehér és szürke kiegészítők is megjelennek. Már az RCM

A 2014-es évre picit változott csapatunk arculata. Az Apex Racing Team immár piros-fekete-zöld színeket használ, amihez fehér és szürke kiegészítők is megjelennek. Már az RCM

Ennél jobban nem is időzíthettünk volna! Két tesztnap az Euroring-en, ahol szinte csak mi voltunk, gyönyörű tavaszi időjárás. Tömény tesztelés, ideális felkészülési lehetőség a szezonra.

ÚÚ de vártuk már! Tavalyi év végén született a megállapodás, hogy Tim Gábor az új márkakupában indul 2014-ben, és nagyon be voltunk már sózva! Mint

Az idei fő tervünk, hogy az RCM Cup-ban indulunk, mely egy új márkakupa hazánkban. Nemrég kaptuk az örömteli hírt, amit már egyébként sejtettünk, de most

Lassan, de biztosan vége felé közeledik a tél, mely az autósport szerelmeseinek pihenés, feltöltődés, és legfőképp az unalom időszaka. Gábor weboldala már 3 éves, és

Először sikerült értékelhetően befejezni a Szilveszter Rally-t. Ugyan egy technikai probléma hátráltatta Tim Gábort, és navigátorát Timár Tamást, de a kategória 8. hely mindenért kárpótolta

Jól sikerült a Szilveszter Rally, eredményesen, és jó hangulatban zártuk a 2013-as szezon. Néhány videóval búcsúzunk ettől az évtől.

A 2013-as Szilveszter Rally volt Tim Gábor karrierjének a negyedik próbálkozása, hogy sikeresen befejezze az év végi hungaroringi megmérettetést, ahol eddig minden esetben műszaki hibával

Negyedszer vágunk neki a Szilveszter Rally-nak, és az elsődleges cél továbbra is ugyanaz. Eljutni végre a célig. Eddig minden évben műszaki hiba miatt kiesett Gábor,

Először vettünk részt az Apex Racing Team-el kiállításon. 3 napig lehetett megtekinteni az autókat, és találkozni pilótákkal. Nagyszerű hétvége volt.

A M1 és M2 csatornákon műsorra került MNASZ MAGAZIN, benne a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság utolsó három futamának összefoglalója. A helyszín a Hungaroring.

Míg a 2012-es idény az FIA ETCC futamokon való kudarcokról (műszaki hibák miatt), és a nehézkes évről szólt, a 2013-as szezon már jobban alakult, igaz,

A Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság tizedik versenye. Tim Gábor csatázott a negyedik-ötödik helyért. Később vissza kellett venni a tempóból, mert túlmelegedett a víz a kocsiban.

Lezárult a 2013-as idény, három versennyel a Hungaroring-en. Sajnos csak egy futamon értünk célba, igaz ott győztünk is!

A Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság utolsó hétvégéje három futamot tartogatott számunkra. A Hungaroring-en igazi őszi idő volt a jellemző, reggel erős köddel, délutánra már-már nyári

Alighogy eljöttünk a Slovakiaring-ről, máris mehettünk vissza. Az előző fordulóban dupla győzelmet szerzett Tim Gábor, és most egy másik autóval, egy Suzuki Swift S1600-al megismételte

Az első szlalom versenyén, Tim Gábor az összetett 20. helyet érte el a Nissan Sunny GTi-vel. Nagyszerű gyakorlás volt, és színvonalas verseny!

Ezt is kipróbáltuk. Egy nagyszerűen rendezett szlalom versenyen vettünk részt a Hungaroring-en. Kellemes meglepetés volt, nagyon színvonalas verseny volt. Azonban az autó ide vajmi kevés,

Ismét egy sikeres hétvégét zártunk a Slovakiaring-en, ahol dupla győzelmet szerzetünk a kistúra 1600cc-es kategóriájában.

A tegnapi győzelem után, ma új nap kezdődött, időmérés majd verseny vár ránk. Már reggel látszott, hogy ez egy igazi őszi nap lesz, eső, eső,

A szokásoktól eltérően, már pénteki napon időmérés, és verseny várt ránt, az új autóval. A Suzuki Swift 1600-as első komoly bevetése ez a csapatunknál, és

Három héttel ezelőtt nagyszerű hétvégén mutatkoztunk be a kistúra 1600cc-es kategóriájában, Gábor megnyerte mindkét időmérőt, és mindkét versenyt. Az utolsó pillanatokban jött a lehetőség, hogy

Tim Gábor az Apex Racing színeiben megnyerte mindkét időmérést és mindkét versenyt a Slovakiaring-en rendezett Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság és FIA CEZ hétvégéjén.

Tökéletes hétvégét zártunk egy új kategóriában. Tim Gábor először versenyzett a kistúra 1600cc-es kategóriájában, ahol két futamgyőzelmet szerezett, és összetettben is az élmezőnyben autózott. Ám

A Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság kistúra kategóriájában egy új autóval versenyeztünk. Az F-1600-as kategóriában mindkét versenyt megnyertük a Slovakiaring-en!