
Végre teszteltünk!
Végre (tuti?) vége a télnek, és pályára gurulhattunk a felújított motorral szerelt Peugeot 407-el. A Zomer Motorsport által felújított és áttervezett motor első bevetése volt

Végre (tuti?) vége a télnek, és pályára gurulhattunk a felújított motorral szerelt Peugeot 407-el. A Zomer Motorsport által felújított és áttervezett motor első bevetése volt

Talán már többen böngészték, a számunkra is nagy meglepetést szolgáló FIA ETCC nevezési listát, melyen látható, hogy a 2012-es szezonnál jóval erősebb mezőny verődött össze.

Tim Gábor az autóversenyzés mellett, autószerelő technikumba jár, és tavaly elhatározta egy autó építésébe kezd. Ebben édesapja, Tim János és barátja Tímár Tamás segédkezett neki,

A tegnapi döcögős kezdés után ma reggel, jeges pálya, -4 fok fogadott minket. Nos, ez nem túl szerencsés, eső gumink, és slick-ünk volt. Azért a

Tim Gábor és Vavika Tibor kettős a Szilveszter Rallye-n a H8-as kategóriában ma elrajtolt. Ugyan Gábor évek óta versenyez, azonban a mai nap neki is

A mai napon érkezett az első hivatalos közlemény a jövő évi FIA ETCC 2013-ról, azaz a Túraautó Európa Kupáról. Ez a sorozat, több helyszínen a

Ahogy az megszokott, a Gyorsasági OB futamairól több tévétársaság is beszámolót ad. A Tempó magazin az ATV-n, a Padlógáz a Sportklubbon és az MNASZ Magazin

Tim Gábor a sikertelen FIA ETCC részvétel után, a Magyar Gyorsasági Országos Bajnokság versenyein vett részt. Az első megmérettetés sikeres volt, hisz dupla győzelmet szerzett

Felemás idényzáró a Hungaroring-en, de azért egy 2. és 3. hely kárpótolt minket. Sajnos, nem volt méltó befejezése az évnek.

Az új csapat színeiben, az Apex Racing két autóval indult az RRC Suzuki Bio Kupa utolsó hétvégéjén, ahol 3 versenyt rendeztek. Mivel Gábor egy jó

Új csapat színeiben indul Tim Gábor az ezen a hétvégén megrendezésre kerülő Gyorsasági Országos Bajnoki versenyeken. Ismét az RRC Suzuki Bio Kupa mezőnyével méri össze

Ahogy már beszámoltunk róla, Gábor parádézott a Suzuki Bio Kupa utóbbi futamain, a Red Bull Ringen. Ezt most belső felvételről is megnézhetitek.

Az átdolgozott motort a gyártótól azzal az instrukcióval vettük át, hogy jelenleg ugyan az általánosnál alacsonyabb olajnyomással üzemel, de megbízható, és 1000 km után kérik,

Ismét a „susnyásba” kerültünk, azaz a pályától kb 200 méterre fekvő tanpályán kaptunk helyet, hisz rengeteg autó nevezett erre a hétvégére. A Slovakiaring-en FIA GT1,

A Slovakiaring-i verseny előtt egy héttel, a már szokásosnak mondható FRT Rallye Sprint-re látogattunk ki. Az autót ismét Szigeti Attilától kaptuk, mely egy Suzuki Swift

Közel két hónap telt el az utolsó Peugeot-s bevetés óta, azóta nagyon sok minden megváltozott. Az autó tulajdonosai és Gábor szponzorai úgy döntöttek, hogy saját

A tegnapi időmérő megnyerése már hatalmas megkönnyebbülés volt számunkra, az autó jó végre. Kisebb gondunk akadt a kormány-szervóval, melyet az RCM szerelői éjszakába nyúlóan szereltek,

Az autó üzemel, megy, száguld, üvölt, visít, csattog. Ahogy egy versenyautó. Innen a laszti Gabinál, most neki kell megmutatnia, hogy nem véletlenül kétszeres magyar bajnok.

Az Alternative Engineering a motorunkon dolgozott az utóbbi hetekben, és a Slovakiaring-en való tesztre hozták el az új motort. Főként az olajjáratokon javítottak, de sok

A Slovakiaring-i hétvégéről jelentkeztünk utoljára, elhihetitek nem valami örömteli hangulatban. Akkor sajnos a motor miatti elkeseredés, kicsit kilátástalanak mutatta az idei évet. A motor jelenleg

A Slovakiaring-i FIA ETCC fordulójával kapcsolatban nem tudunk és nem is szeretnénk újra leírni azokat, amit már a Monza-i versenyen elmondtunk. Tisztán a tényeket tudjuk,

A tragikus Monza-i első FIA ETCC versenyhétvége után (film 1. – film 2.) sok idő telt el, majd 6 hét, és végre újra összeállt a

Az RCM Motorsport a TV2-n hetente jelentkezik magazin műsorával, az Inside RCM-el. Természetesen nem csak Gáborról és az FIA ETCC sorozatról van szó, hisz a

A WTCC hírblog szerkesztője, és az Eurosport kommentátora, csapatunk főnökével, Csuti Lacival készített interjút. Laci, hogy vagy? „Voltam már rosszabbul is. Persze megviselt a hétvége

Ezt nehéz szépíteni, nem jött össze. A történet filmbe illő, csak mi nem szerettünk volna ebben szerepelni. A szombati napon kicsit már jobban alakultak a