
Még mindig nem adtuk fel!
Tegnapi bejelentkezéskor az utolsó híreink azok voltak, hogy jön a motor, reggel megérkezik Monzába, és a délelőtti szabadedzésen megkezdhetjük a felzárkózást. Ebből semmi nem lett.

Tegnapi bejelentkezéskor az utolsó híreink azok voltak, hogy jön a motor, reggel megérkezik Monzába, és a délelőtti szabadedzésen megkezdhetjük a felzárkózást. Ebből semmi nem lett.

Feldolgozhatatlan érzelmileg ez a Monza-i hétvége. A motorunk, mely már a felújítás óta problémásan működött, az első teszten ki is lehelte a lelkét. Kész, vége.

Úgy szerettem volna, köridőkkel, élményekkel, képekkel, videókkal bejelentkezni Monzából. Tényleg. Felkészültem mindennel, napi szinten, folyamatosan, minden kis részletről beszámolni. Sajnos, ez nem történhet meg, hisz

A csapatunk hihetetlenül sokat dolgozik az autón, ennek köszönhetően a Pannoniaring-en tesztelni tudtunk a múlt héten. A cél az volt, hogy a felújítás utáni gyerekbetegségeket

Tim Gábor első versenyéig már alig több, mint egy hét van hátra. Az FIA ETCC, azaz a Túraautó Európa Bajnokság Monzában kezdi meg idei idényét,

Inside RCM címmel, egy 10 részes sorozat indul a TV2-n, melynek első része február 18-án 13:30-tól látható. A sorozat az RCM Motorsport-ot, és annak versenyzőit

Tavaly lehetőséget kaptunk, hogy egy nagyszerű autóval induljunk az FRT-n, mely egy rallysprint versenysorozat a kiskunlacházi reptéren. Az autó egy Suzuki Swift Maxi, közel a

Tim Gábor 2011-es szezonja véget ért, de ez nem jelenti azt, hogy most jó ideig nem lát versenyautót. A pilóta menedzsmentje minden lehetőséget megragad, hogy

Már többször is írtuk, és sok helyen meg is írták, nemzetközi színtérre készülünk. A cél az FIA ETCC. A hivatalos Túrakocsi Európa Bajnokság 2012-ben a

A szezonnak rég vége, már teljesen máshol járunk agyilag, mégis a ma este az idei évről szólt ismét, és jó volt számot venni a szezonról.

Mint talán már tudjátok, Gabi megnyerte a Duna-Autó Suzuki Bio Kupát, és ezzel befejezte a „suzukis” pályafutását. Az idei idény közben, új szponzor állt mögénk,

Megvan! Egyértelműen az év legjobbja lett a bajnok, Tim Gábor idén 11 futamból hatot megnyerve, 4 második hellyel, kiemelkedett a mezőnyből, és nagy előnnyel megszerezte

A 2011-es Bajnokság utolsó versenye következik, a legfontosabb verseny ebben az évben, hisz kiderül, hogy amin évek óta dolgozunk, beteljesedik-e. A helyszín az ausztriai Salzburgring,

A 2011-es idénynek még nincs vége, sőt a neheze még hátravan, meg kell szerezni a Duna-Autó Suzuki Bio Kupa bajnoki címét. Ez nem is kérdés.

A Hungaroring a mumus. Szabadedzéseken mindig nagyon gyors Gabi, de egyszerűen a versenytempó kevés. Egyértelműen a vezetési stílus okolható, de egy pálya miatt kár ezen

Belegondolni is rossz, hogy mi lett volna tavaly, ha ilyen tapasztalati ismerettel vágunk neki az évnek. De, ezt hívják tanulásnak, és a Suzuki Bio Kupa

Vanyarc polgármester asszonya kitüntetésben részesítette Tim Gábor, a falú hírnevének öregbítése, és sportolói teljesítménye elismerése képen. A kitüntetést Gábor a falú augusztus 20-i ünnepségén vehette

Nem, ebben nem volt benne a győzelem. Későn kezdtük a tesztelést, csak csütörtök este mentünk 45 percet, míg a többi csapat már a hét elején

Hát (amivel nem kezdünk mondatot) erre senki nem gondolt. Én sem.. Jó, a Hungaroring második futamot megnyerte Gabi, volt benne kis szerencse, és egy jó

Érdekes helyzetbe kerültünk az első versenyhétvégéjén a 2011-es Gyorsasági Országos Bajnokságnak, ahol Tim Gabi ismét a Suzuki Bio Kupában versenyez. A felkészülési teszteken Gábor kiemelkedett

A Hungaroringen kezdődött a 2011-es szezonra a felkészülés, a hivatalos tesztekkel.

A múlt héten nagyon el voltunk kenődve. Az autó nagyon rossz volt, és Gabi is volt már jobb formában. A második tesztre azonban a csapat

Régóta nem jelentkeztem. Sajnos nincs olyan jó hír, amiről be tudnék számolni, jelenleg rendkívül nehéz helyzetben vagyunk, nem sikerült 2011-re töke-erős főtámogatót találni, és sajnos

Nagyon bizakodva vágtunk bele a 2010-es év utolsó kalandjába, azaz álltunk rajthoz a Szilveszter Rallye-n. Az autót a GFS Repsol Team biztosította, mely egy Polski

Ugyan már kijelentettük, hogy lezártuk az évet, de szerencsénkre a GFS Repsol Team egyik autója, egy rallye-ra megépített Polski Fiat újra üzemképessé vállt így lehetőségünk