
Baranya Kupa videók
Ugyan a verseny java részét váltóhibával küzdöttük végig, azért sikerült megőrizni a második helyet. Néhány videó a versenyről.

Ugyan a verseny java részét váltóhibával küzdöttük végig, azért sikerült megőrizni a második helyet. Néhány videó a versenyről.

In his second Rallye2 season, Tim and Timar started the year as a championship contender. It started of well, but mechanical issues followed all the

Ugyan nem sikerült nyerni a Baranya Kupán, de a második hellyel elégedettek voltunk. A kocsiban ezúttal a váltó mondta fel a szolgálatot, harmadik fokozat nélkül

Idén már kétszer kiestünk, így a legfontosabb cél, hogy célba érjünk, sikerült. Mégsem vagyunk elégedettek, mert csak a technika gátolta meg a győzelmi lehetőségeket. Idén

Sajnos, hiába volt jó a tempónk az idei egyetlen murvás versenyen, hamar kiestünk csonkállvány törés miatt. Ilyen volt a verseny előtti teszt, rendhagyó kamera állással

Rallye2 countinued its tour to Veszprem for its 4th round, one and only on gravel. Tim arrived confident, because he wanted to prove his pace.

Idén először indultunk murvás versenyen. A Veszprém Rallye-n jól kezdtünk, második helyen álltunk, de nem jutottunk el a célig. A harmadik gyorsasági szakaszon futómű problémák

Az idei negyedik versenyünkről nem tudunk hosszan beszámolni, mert nem tartott sokáig. Újra az Opel Adam R2-vel álltunk rajthoz, mely Egerben a győzelemre segített minket,

Kényszerű autócserével kezdtük a Székesfehérvár Rallye-t, az utolsó pillanatban ültünk át a Ford Fiesta R2-be. Teszt hiányában ismeretlenül tapogatóztunk a verseny elején, de a végére

Sajnos az autónk nem készült el időre, így a csapatunk egy Ford Fiesta R2-t bérelt a versenyre. Az ismeretlen autóval összetett 5. helyen, és kategória

After a maxed out weekend on Eger Rallye, Gábor did not finish on Miskolc, so a great result was due on Székesfehérvár. Finally the Timár

Az idei Rallye2 szezonunk tökéletesen kezdődött, abszolút győzelem Egerben, maximális pontszámmal. Majd jött a hideg zuhany, vezető helyről estünk ki Miskolcon. Székesfehérváron javítanunk kellett! Mivel

Miskolc Rallye idén is jól alakult számunka, csakúgy mint 2018-ban, mikor megnyertük a versenyt mind összetettben, mind a kategóriánkban. Idén is vezettünk, de sajnos a

Nem sikerült a célig eljutni a Miskolc Rallye-n, pedig már nagy előnnyel vezettünk. Sajnos, az Opel Adam motorja nem bírta tovább. Néhány kép a versenyről:

Tim and Timár arrived to Miskolc with a championship lead after a successful race on Eger Rallye, so they looked forward to the second challenge.

Amit adott Eger azt Miskolc elvette. Míg az első fordulóban szerencse is kellett a győzelemhez, most jelentős előnnyel vezettünk, mikor felrobbant az Opel Adam R2

Visszanéznéd a teljes Eger Rallye versenyünk teljes egészében? Ezt most megteheted!

The first weekend of the new season brought Tim a category and an overall victory, but it wasn’t easy at all, because the duo almost

Rengeteg nagyon izgalmas fotót kaptunk! Öröm visszanézni a képeket az idei első versenyről, ahol sikerült nyernünk!

Már az első hétvégén, az Eger Rallye-n megszereztük Rallye2-es pályafutásunk második, és az idei év első győzelmét. Megnyertük az abszolút értékelést, kategóriát, és maximumom pontot

Gabor ran a full season in Rallye2 last year. The great start gave confidence, but because of various technical issues he can not finish 3

A 2018-as szezonban mutatkoztunk be a Rallye2 mezőnyében, ahol egy elég viszontagságos szezonunk volt, abszolút győzelemmel, dobogókkal és sajnos sok műszaki hibával. Az összetett 5.

Hagyományos évzáró versenyünk a Szilveszter Rallye. Immár elmondhatjuk, hogy sorozatban harmadszor nyertünk kategóriát, sőt most az összetett 14. helyre sikerült odaérni egy R2-es Peugeot-val!

Nagyszerűen zárult a 2018-as szezon, hisz nemcsak a kategóriánkat és a R2 kupát nyertük meg, de az előkelő 14. helyen zártunk a 20. Szilveszter Rallye-n.

The Tim – Timár duo participated on the 20th Szilveszter Rallye this year aswell, and delivered a proper finish with a category victory. It was