
Csak az ugratás volt emlékezetes – Iseum Rallye
Talán megszoktátok, hogy sok videóval jelentkezünk a versenyek után. Az Iseum Rallye-n a katlanban való ugratás emlékezetesre sikerült, de sajnos ennél több pozitívum nem akadt,

Talán megszoktátok, hogy sok videóval jelentkezünk a versenyek után. Az Iseum Rallye-n a katlanban való ugratás emlékezetesre sikerült, de sajnos ennél több pozitívum nem akadt,

Sajnos pont nélkül távoztunk Szombathelyről, kiestünk az Iseum Rallye-n. A féltengely törésig is meglehetősen viszontagságos versenyünk volt. De szerencsére szép képek születtek!

Nem tippeltünk az Iseum Rallye előtt, elképzelni sem tudtuk, hogy fog menni számunkra az első murvás verseny, soha egy métert nem versenyeztünk ilyen pályán. A

Tim looked forward for Iseum Rallye as the championship leader, where he had his first gravel experience. The duo had a great chance to prepare

Az utolsó gyorsasági szakaszon megfordított eredmény, és az első Rallye2 győzelem fantasztikus élmény volt. Most betekinthet mindenki kicsit a hangulatba a videók segítségével. Külön köszönjük

Második Rallye2 versenyünkön össze is állt minden és a 9 gyorsasági szakaszból hatot megnyerve megszereztük első győzelmünket ebben a bajnokságban. Fantasztikus autó, fantasztikus csapat, fantasztikus

Tim needed one race only to pick up the pace in Rallye2, with a decent final stage the duo won the Miskolc Rallye! After conquering

Már az első versenyen, az Eger Rallye-n sikerült szép eredménnyel bemutatkozni, hisz kategória második és összetett harmadik helyet autóztunk. Már akkor tudtuk, hogy sikerült felvenni

Már lassan egy hónapja estünk túl a Rallye2 bemutatkozásunkon, ahol összetett harmadik helyet és kategória második helyet szereztünk. Már gőzerővel készülünk a hétvégi Miskolc Rallye-ra,

Sikeresen debütáltunk a Rallye2-ben, új csapattal és új autóval. Az JG2-Racing színeiben, gyári Opel Adam R2-vel a kategória második helyét értük el, alig 1.7 mp-el

Ennél jobb kezdést a Rallye2-ben nehezen tudtunk volna elképzelni. Hibamentes versenyzés, végig az elejében. Abszolút harmadik hely, kategóriánkban pedig másodikok lettünk!

Hatalmas lehetőséget kaptunk 2018-ra, egy ütőképes autóval, profi csapattal vághattunk neki az idei Rallye2 szezonnak. Az Eger Rallye előtt egy rövid ismerkedő teszten is részt

After a successful circuit-racing career, Tim tasted Rally in 2017, and became the Champion of the Northern Region of MARB. For 2018 he got a

JG-2 racing has announced, that the multiple-time Hungarian Champion Tim can drive their factory made Opel Adam R2 on the season starter Eger Rallye, with

Idén már a terveink között szerepelt, hogy feljebb lépünk, és a Rallye2-ben folytatjuk a ralis pályafutásunk, de nem gondoltunk arra, hogy olyan lehetőséget kapunk, mint

A Rallye Dream Blog egy új videós sorozatot indított, melyben hazai rali versenyzőket és műhelyüket mutatják be, kicsit a kulisszák mögé nézve. Természetesen ezen kívül

Egy sikeres rali szezon után vagyunk, és büszkék vagyunk rá. Tényleg mikró költségvetéssel lenyomtunk 10 versenyt a MARB szezonban és egy nagyon erős mezőnyben abszolút

Nagy sikerrel, kategória győzelemmel zárult számunkra a Szilveszter Rallye, és ezzel együtt a 2017-es szezon. Hoztunk pár videót a versenyről: Minden évben készítünk egy évzáró,

The Year of 2017 had one more challenge for the multiple national and international champion Tim. He won the 2000cc category last year, and this

Ennél szebben nem is zárhattuk volna a 2017-es szezont. Győzelem a Szilveszter Rallye-n, amiről hozzuk a képeket!

A 2017-es szezon amilyen nehéz volt, főként anyagilag, annyira sikeres is tekinthető. A MARB Országos értékelés harmadik helye, és az Északi Régió bajnoki címe után

Amiért mentünk, azt elértük. Az összetett 5. hellyel elég pontot szereztünk és ezzel mi lettünk a MARB Északi régió bajnokai 2017-ben! Íme néhány videó a

After circuit racing (Suzuki Cup, RCM Cup, Skoda Octavia Cup champion) Gábor ran his first year in rally with his handbuilt Nissan Sunny Gti. Tim

Nem volt különösebben sikeres a Bózsva – Telkibánya között rendezett versenyünk, de az Északi Régió bajnoki címéhez szükséges pontokat megszereztük. Ez volt 2017-ben az utolsó

Oké, oké ez egy hangzatos cím, hogy mi vagyunk Észak Királyai, de a Trónok harca párhuzamot nem tudtuk kihagyni. Idén először futottunk teljes rallye szezont,